پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
کمربند نگهدارنده پیراهنHelma
قیمت : 20,000  تومان
  خرید پستی

کمربند نگهدارنده پیراهنHelma

قطعا در بسیاری از قرار ملاقات ها و مجالس رسمی و محل کار،طرز ایستادن لباس ها نقش بسیار مهمی در ظاهر و استایل اشخاص دارد.و در چنین محل هایی جلوه ظاهر و استایل برای بسیاری از خانم ها و آقایان حائز اهمیت است.بنابراین به یکی از معضل ها در رابطه با این مورد اشاره میکنیم.

پریدن لباس بیرون از شلوار در اثر نشستن و پاشدن ویا چروک و ناصاف ایستادن پیراهن یکی از معضل های اذیت کننده ای می باشد که تاثیر شگرفی در ایجاد جلوه بد برای ظاهر و استایل افراد دارد.و اما امروزه کمتر مشکل و معضلی وجود دارد که راه حلی نوین و خلاقانه برای آن وجود نداشته باشد.


این هولدر پیراهن نگهدارنده ای بی دردسر و راحت برای پیراهن و لباس ها می باشد.این هولدر بی نظیر از جنس کش نرم می باشد،شما کافی است حلقه فلزی اخر این هولدر را به اخرین دکمه پیراهن خود متصل کنید.به علت جنس کشی نرم،استفاده آسان و سگک قابل تنظیم همه افراد با هر سایزی میتوانند از این هولدر استفاده کنند.
شما به راحتی میتوانید تنها با این هولدر ساده به این معضل همیشگی پایان دهید و با خیال آسوده در نشست ها،مجالس و محل کار حاضر شوید.قیمت این محصول20000تومانقیمت : 20,000  تومان
  خرید پستی